رنگ های جفت می تواند لباس شما را بسازد یا آن را خراب کند. بنابراین، طبیعی است که هنگام آزمایش رنگ های جدید کمی احساس ناراحتی کنید. اما، این بدان معنا نیست که شما باید به رنگ مشکی ساده سر تا پا پایبند باشید. در اینجا، ما شما را با انواع ظاهرهای هماهنگ رنگ آشنا می کنیم که استایل شما را هیجان زده و تقویت می کند. از لباس‌های سبز و زرد پررنگ گرفته تا مجموعه‌های صورتی و خاکستری شیک، این ایده‌های شیک به شما یاد می‌دهند که چگونه بدون تضاد رنگ‌های تند بپوشید. برای در آغوش گرفتن رنگین کمان آماده اید؟


1. سبز و زرد

هیچ چیز واضح تر از بوی چمن تازه بریده شده در یک روز گرم تابستانی نیست و این ترکیب رنگ دقیقاً همین است. تازه و تمیز، سبز و زرد روی اکثر چهره ها عالی به نظر می رسد. اگر تن گرم دارید، روی خردلی، خاکی و سبز تیره تمرکز کنید. اگر تنتون سرد هست، با اضافه کردن رنگ‌های زرد روشن و سبزهای کمانی، لباس را تیز کنید.

برای تثبیت این ترکیب رنگ، یک کت زرد را با دامن خاکستری ساده یا یک شلوار جین ترکیب کنید. سپس، یک پیراهن سفید تازه و اکسسوری سبز را برای ظاهری روشن و جدید اضافه کنید. مسدود کردن رنگ یک راه آسان برای افزایش سرزندگی و انتقال کمد لباس زمستانی به ماه های گرمتر است. فقط چند رنگ ثابت به لباس خود اضافه کنید و تحول را تماشا کنید. اما به یاد داشته باشید، آن را ساده نگه دارید و از مخلوط کردن آن نترسید.